Mała książka - wielki człowiek - dyplom
Gratulacje dla Amelii, która chętnie przychodziła do naszej biblioteki i wypożyczała książki. W krótkim czasie jej karta zapełniła się naklejkami, co zaowocowało odebraniem przez nią dyplomu i upominku. Jesteśmy dumni z takich czytelników. Gratulujemy i życzymy mnóstwa fascynujących przygód na dalszych literackich wyprawach. Wszystkim przypominamy, że wyprawki dla najmłodszych czytelników czekają w naszej bibliotece.
Szczegóły akcji na stronie: http: //wielki-czlowiek. pl/przedszkolaki/
Mała książka – wielki człowiek












